لطفا شکیبا باشید
دایان

"دایان"

شرکت داده یابان نیک اندیش("دایان") فعالیت خود را در سال 1395 در زمینه اینترنت اشیاء آغاز کرد. "دایان" با پتانسیل و انگیزه بالا و دید روشن، توانست حوزه‌ی فعالیت خود را گسترش دهد و علاوه بر اینترنت اشیاء، به حوزه‌ی سرویس های هوشمند و سرویس های مبتنی بر مکان (Location Base Services) نیز ورود پیدا کند.

اهداف

اهداف و برنامه ها

ما اعتقاد به ترویج استعداد ها، خودشکوفایی و تلاش برای کسب دانش داریم و اهدافمان را در همین راستا تعیین کرده ایم تا بتوانیم از آنچه که پتانسیل واقعی ماست استفاده کرده و گام هر چند کوچکی برای بهتر کردن جهان اطرافمان برداریم

خانواده "دایان"

یکی از اهداف "دایان" ایجاد یک خانواده بزرگ تر است، خانواده ای که برای "دایان" سرمایه انسانی بسیار ارزشمندی محسوب می شود و توانسته با فرهنگ متمایز و پیشروی خود تعهدی عمیق را میان همکاران خود ایجاد کند.

راه‌حل های مبتکرانه

از دیگر اهداف "دایان" جست و جو و اجرای روش های نوین کسب وکار و کارآفرینی است.در همین راستا تیم خلاقیت "دایان" تمام پتانسیل خود را به کار گرفته و به بررسی نیاز ها در جامعه ی امروزی پرداخته و همزمان با برگذاری جلسات اطاق فکر به دنبال ارائه راه حل های مبتکرانه و خلاقانه برای رفع نیازهای شناسایی شده می پردازد.

دایان

دایان دارای چندین پلتفرم نرم افزاری مبتنی بر وب، آی او اس و اندروید می باشد. این پلتفرم ها به مشتریان کمک می کند تا نیازهای گوناگون خود را مرتفع سازند.
70 نفر

تیم دایان متشکل از هفتاد نفر نیروی متخصص می باشد.

7 پلتفرم

دایان دارای هفت پلتفرم فعال در ایران می باشد.

280.000 کاربر

مجموعه دایان دارای دویست و هشتاد هزار کاربر فعال می باشد.